Projeler hakkında istişare yaptılar

Osmancık Belediyesi, Kent Konseyi ve kurul üyeleri ile  Amasya Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarete Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Kent Konseyi Başkanı Ayhan Yılmaz Eravcı, Kent Konseyi Kadın Kolları Başkanı Selma Çetindere, Türk Sağlık Sen Temsilcisi İhsan İpek, Türk Eğitim Sen Temsilcisi Mustafa Potuk, Türk Tarım Sen Temsilcisi Murat Gökgöz ve Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır katıldı.

Başkan Gelgör ve beraberindekiler Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ile çeşitli konulara ilişkin görüş alışverişinde bulundular. Ziyarette eski Erbaa Belediye Başkanı olan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı'nın Başdanışmanı Ahmet Yenihan da hazır bulundu.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve Kent Konseyi üyeleri ziyarette, Amasya Belediyesi’nin gerçekleştirdiği projeleri yerinde inceleyip bilgi aldı. Irmak kenarı ıslah projesi kapsamında; Yeşilırmak üzerinde planlanan çalışmalar ve yapılmış diğer projeler hakkında istişare yapıldı. Ayrıca iki şehir TEDES hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette misafirperverliklerinden dolayı Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkürler ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Sarı ise nazik ziyaretlerinden dolayı Osmancık Belediyesi’ne ve Kent Konseyi’ne teşekkür etti.