Osmancık Belediyesine Hibe Kamyon

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edilen kamyonu teslim aldıklarını belirterek desteklerinden dolayı Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür etti.

Türkiye Belediyeler Birliği Osmancık Belediyesine damperli hafriyat kamyonu hibe etti. Osmancık ilçesine getirilen kamyon Fen İşleri Müdürlüğünce teslim alındı.

BAŞKAN KARATAŞ’TAN CEYLAN’A TEŞEKKÜR

Osmancık Belediyesinin ihtiyacı olan kamyon için Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın nezdinde girişimde bulunduklarını kaydeden Karataş, aracın Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edildiğini söyledi.

Karataş, ilçede kapsamlı bir alt yapı çalışması yapılması nedeniyle kamyonun acil ihtiyaç olduğunu belirterek “Belediyemizin ihtiyacı olan araçların bir kısmını hibe yoluyla, bir kısmını satın almak suretiyle tamamlamaya çalışıyoruz. Temizlik işlerinin araçlarına önemli derecede yatırım yaptığımızdan Fen işleri Müdürlüğümüzün ihtiyacı olan kamyonun da hibe olarak temin edilebilmesi için girişimde bulunmuştuk. Bu ihtiyacımız da Türkiye Belediyeler Birliği tarafından karşılandı” dedi.

Başkan Karataş, Osmancık Belediyesine sağladıkları katkıdan dolayı Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür etti.