İletişim Bilgileri

BİRİM ADI

YETKİLİ

DAHİLİ

DİREKT TEL

E-MAİL

                                                                     Santral : 0(364) 611 4323

Başkanlık Makamı

Hamza KARATAŞ

199

0(364) 611 4006

baskan@osmancik.bel.tr

Özel Kalem

Meral KAMSIZ

0

0(364) 611 4323

ozelkalem@osmancik.bel.tr

Başkan Yardımcısı

Kadir ESKİADAM

101

0(364) 611 4323

baskanya@osmancik.bel.tr

Yazı İşleri Müdürlüğü

Mustafa URGANCI

105

0(364) 611 4583

yaziisleri@osmancik.bel.tr

Fen İşleri Müdürlüğü

Emrah BAŞ

132

0(364) 611 2313

fenisleri@osmancik.bel.tr

Su veKanalizasyon Müd

Mustafa YÜKTAŞIR

126

0(364) 611 9623

suisleri@osmancik.bel.tr

İmar ve Şehircilik Müd

Ahmet Sami DİBEK

111

0(364) 611 4324

imar@osmancik.bel.tr

Kültür ve Sosyal İşler Müd

 Mustafa IŞIK

109

0(364) 611 2940

sosyal@osmancik.bel.tr

Temizlik İşleri Müd

İbrahim KELEŞ

116

0(364) 611 4582

temizlik@osmancik.bel.tr

Mali Hizmetler Müd

Abdullah BULUT

104

0(364) 611 4892

hesapisleri@osmancik.bel.tr

Destek Hizmetler Müd

Orhan YILDIZ

161

0(364) 611 9861

destek@osmancik.bel.tr

Zabıta Müdürlüğü

İbrahim KELEŞ

116

0(364) 611 4582

zabita@osmancik.bel.tr

İtfaiye Müdürlüğü

Burhanettin ARSLAN

-

0(364) 611 4086

itfaiye@osmancik.bel.tr

Muhasebe Servisi

Duran YARAN

106

0(364) 611 4892

duran@osmancik.bel.tr

Satınalma Şefliği

Lütfi ERTÜRK

108

0(364) 611 2271

satinalma@osmancik.bel.tr

Hukuk İşleri Birimi

Av.Vedat ŞAHİN

134

0(364) 611 8009

hukuk@osmancik.bel.tr

Evlendirme-İlan Birimi

Tevfik GÖKGÖZ

107

0(364) 611 8819

evlendirme@osmancik.bel.tr

İşyeri Ruhsat Birimi

Abdullah DAĞ

103

0(364) 611 4582

zabita@osmancik.bel.tr

Park ve Bahçe Birimi

Hakan ÇIPLAK

110

0(364) 611 4043

parkbahce@osmancik.bel.tr

Sosyal Yardım Birimi

Osman SİVRİTEPE

124

0(364) 611 2940

sosyal@osmancik.bel.tr