• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Toplu Sünnet Kayıtları İçin Son 2 Gün..

            Osmancık Belediyesinin gelenekselleşen bir hizmeti bu yıl da gerçekleştiriliyor. Belediye 100 fakir çocuğu sünnet ettiriyor.

                30 Temmuz Cumartesi günü  8. defa  yapılacak  Osmancık Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni ile ilgili bir açıklama yapan Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı; “ Bu tür güzel hizmetlerin geleneksel hale gelmesi bizleri mutlu ediyor. Önceki dönemde başlayan toplu sünnet organizasyonunu büyük bir memnuniyetle devam ettiriyoruz.  Bu yılda yine 100’den fazla çocuğumuz, uzman hekimler nezaretinde, bütün sağlık şartlarının tam olarak sağlandığı bir ortamda erkekliğe ilk adımı atacaklar. Sosyal Belediyecilik alanında önemli bir halka olarak gördüğümüz bu organizasyonu önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz. Çocuğu sünnet çağına gelmiş ama maddi gücü yerinde olmayan ailelerimiz hiç çekinmeden Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Hizmetleri Birimine  gelip çocuklarının kayıtlarını yaptırabilirler. “ dedi.

                Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden sünnet programı ile ilgili yapılan açıklamada;  sünnet konvoyu 30 Temmuz Cumartesi günü Saat 09:30’da belediye önünden hareket edecek, ilçe stadında Belediye Başkanı Bekir Yazıcı’nın sünnet çocuklarına hediyesi olan futbol topları dağıtıldıktan sonra, İBD Park tesislerinde çocuklara dondurma ikram edilecek ve sünnet yerine geçileceği belirtildi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2714 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Faaliyet Raporları
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam138
Toplam Ziyaret842456
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.09763.1101
Euro3.38103.3946